O projekte North Gate

Najväčší brownfieldový projekt severného Slovenska predstavujúci revitalizáciu troch priemyselných výrobno-skladových hál o celkovej výmere 73 000 m². Haly sa nachádzajú sa v areáli ZŤS v priemyselnej zóne mesta Martin. Silný rozvoj infraštruktúry v Žilinskom kraji vytvára veľký potenciál k vytvoreniu významného logistického uzla medzi mestami Martin a Žilina (Twin city).

VEĽKORYSÉ NÁJOMNÉ PLOCHY
ATRAKTÍVNA INVESTÍCIA
RIEŠENIE NA MIERU
VÝZNÁMNY LOGISTICKÝ UZOL

Veľká obrobňa
North Gate T42

Predstavuje rekonštrukciu 17-loďovej haly T42 s celkovou plochou cca 42000m², kde vzniknú výrobné a prevádzkové priestory vhodné pre rôzne účely. Nosná konštrukcia tvorená oceľovými nosnými prvkami bude zachovaná. V rámci prestavby je uvažované s kompletne novým obvodovým plášťom a strechou v zmysle súčasne platnej teplo-technickej normy. Hala objemovo tvorí jeden celok, ktorý je možné prispôsobiť potrebám budúcich klientov.

Klienti môžu uvažovať aj s využitím existujúcich mostových žeriavov na vnútornú prepravu materiálu a výrobkov, pre ktoré je hala staticky prispôsobená. Realizácia obnovy je naplánovaná na obdobie marec – december 2020.

Traktoráreň
North Gate T10

Revitalizácia haly bývalej výroby traktorov T10 bola dokončená a odovzdaná klientom v roku 2019. Obnovených bolo celkovo 12 500 m² plochy, ktorá v súčasnosti slúži, ako výrobný, administratívny a prevádzkový priestor.

Skúšobňa motorov
North Gate T4

Hala bývalej skúšobne a lakovne s celkovou plochou 2 500 m² bola obnovená a odovzdaná klientom v roku 2018. Priestory haly v súčasnosti slúžia ako výrobný, administratívny a prevádzkový priestor.

Môžete nás
Kontaktovať

Dohodnúť stretnutie.
Odoslaním vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie je možné nastaviť pomocou Vášho internetového prehliadača. Väčšina prehliadačov súbory cookie používa automaticky.
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo telefonicky alebo prostredníctvom e-mailovej adresy
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare

Kontakt
na nás

+421 (0) 800 500 120
info@northgate.sk
Sládkovičova 6, 010 01 Žilina